Marin jeneratör

Marin jeneratör
Deniz araçlarında kullanılan ve değişik kapasitelerdeki jeneratör türü olan marin jeneratör, temel olarak normal jeneratörlerle aynı prensiplere sahiptir. Bununla birlikte marin jeneratörlerin soğutma sistemleri deniz suyuyla yapılır ve bunun için farklı ek teknik sistemlere sahiptir. Farklı boyutlarda ve farklı kapasitede elektriğe ihtiyaç duyan deniz araçlarında genel anlamda yer sorunun yüksek olması nedeniyle, soğutma sistemlerinin yer kaplamaması için, deniz suyu ile soğutma yapılması tercih sebebidir. Buna paralel olarak bazı teknik değişiklikler gereklidir.
Farklı amaçlar doğrultusunda hizmet veren ve çeşitli büyüklüklerde olan deniz araçlarında, geniş bir yelpazedeki kapasitede elektrik ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla üretilen marin jeneratör, sahip olması gereken özellikler nedeniyle başlı başına bir uzmanlık alanıdır.
Marin jeneratör üretiminde birçok farklı alternatif sunabilen Güçbir Jeneratör, bu alanda da geniş bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Oluşabilen acil ihtiyaçlar için anlık olarak yanıt verebilme kabiliyetine sahip kuruluşumuz, marin jeneratörlerin üretim, montaj ve bakım aşamalarında ki tüm hizmetlerini yüksek bir hızda gerçekleştirebilmektedir. Her kapasitedeki ihtiyaçlar ve askeri, sivil olmak üzere her türdeki marin jeneratör ihtiyaçları kuruluşumuzun teknik ve teknolojik üstünlüğüne paralel bir şekilde çok kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturuluyor. Dünyaca kalitesi kanıtlanmış en büyük motor üreticilerinin motorlarının kullanılmasına bağlı olarak üretilmekte olan marin tipi jeneratörlerimiz, ihtiyaç odaklı çözümler sunmak üzere özel projeler şeklinde değerlendiriliyor.
Kuruluşumuzun sahip olduğu deneyim ve teknik özelliklerle ilgili bilgiler ışığında, ihtiyacınız olan jeneratör türünün belirleyebilmeniz için, web platformumuz http://www.gucbirjenerator.com/’ da bulunan ayrıntılı ve yönlendirici bilgilere başvurabilirsiniz. Marin jeneratörlerin tamamen farklı yapısının gerektirdiği uzmanlık ve bilgi birikimi, günümüzün sen derece büyük bir hızla gelişmeye devam eden teknolojisini eş zamanlı takip eden bir şekilde, ileri teknoloji taşıyan jeneratör çözümleri olarak, tüm deniz araçlarının ihtiyacı olan elektriğin karşılanmasını hizmet odağına yerleştirmiş olan kuruluşumuz, tüm acil ihtiyaçlara anlık olarak yanıt verebilme yeteneğine sahiptir. Her yaşam alanına özel ve farklı teknik özelliklere sahip jeneratör ihtiyaçlarına inovatif yaklaşımlarla çözümler üretmekte olan kuruluşumuzun, yüksek teknolojik ve teknik üretim kapasitesi uzun ve başarılı hizmet yıllarının oluşturduğu bir perspektif olarak tüketiciyle buluşuyor.