MST JENERATÖR

M

Mst Jeneratör, Diyarbakır’da 2007 yılından beridir, Güçbir Jeneratör bayiliğini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Jeneratör satış ve servis konusunda hizmet veren firmamız, Diyarbakır’da birçok kamu ve özel şirketin jeneratör bakımlarını ve servis hizmetini de sürdürmektedir.

Diyarbakır’da stoğumuzda 20-500 kVA güç aralığında jeneratörlerimiz derhal teslim alabilirsiniz.

Jeneratörlerimizi gelip yerinde inceleyebilirsiniz. Satın alacağınız jeneratör setini aynı gün hızlıca devreye aldırabilirsiniz. Diyarbakır Jeneratör aynı dün teslim alabilirsiniz.

MST Jeneratör, yüksek müşteri memnuniyeti ile bölgemize hizmet vermekten gurur duyuyor. Sizleri de yeni açtığımız mağazamızda ürünlerimizi incelemeye bekliyoruz. Güçbir marka jeneratörleri gördüğünüzde ve incelediğinizde, rakiplerinden üstün olduğunu anlayacaksınız.

Dizel jeneratör gruplarımız genellikle Ricardo, Perkins ve Xenic motorlu .. Ses izolasyon kabinlerimiz standart olarak bayındırlık pozlarına uygun, süper sessiz klasmanında, 5-10 cm. et kalınlığında ve 150 yoğunluklu taş yünü ile ses izolasyonu sağlanmaktadır.

Jeneratör kabinlerimiz en az 2 mm. saçtan üretilmekte ve dünyaca ünlü Alman Jotun marka boya ile Nano teknoloji elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Diyarbakır jeneratör konusunda en yetkin ve köklü firmasıyız.

MST JENERATÖR DİYARBAKIR https://www.mstjenerator.com

About the author

Add Comment

By admin

admin

Get in touch

Quickly communicate covalent niche markets for maintainable sources. Collaboratively harness resource sucking experiences whereas cost effective meta-services.